Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
czwartek, 20 listopad 2014 00:02

Wolontariat to jest to!

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Inkubator Organizacji Społecznych w Ośrodku Pomocy Społecznej w Nysie poszukuje wolontariuszy, osób chcących pomagać innym, dzielić się swoim życiowym doświadczeniem, lubiące dzieci, młodzież i osoby starsze. Poszukujemy osób, w różnym wieku....

Chcesz pomagać innym, dzielić się swoim życiowym doświadczeniem, lubisz dzieci, młodzież i osoby starsze, jesteś specjalistą w danej dziedzinie zostań wolontariuszem.Inkubator Organizacji Społecznych w Ośrodku Pomocy Społecznej w Nysie poszukuje osób, które pragną:

- zaspokoić potrzebę "bycia potrzebnym" innym,- część swojego czasu poświęcić osobom starszym, niepełnosprawnym, które czekają na Twoje towarzystwo,- zdobyć doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą,- pomóc dzieciom w wieku szkolnym podczas odrabiania lekcji,- pomóc osobom starszym i niepełnosprawnym w czynnościach dnia codziennego- podzielić się z nami swoimi zdolnościami i umiejętnościami,- poznać inne osoby o podobnych zainteresowaniach- wspólnie zrobić coś dobrego,- pożytecznie spędzić czas.

Poszukujemy osób, w różnym wieku, które:

- są odpowiedzialne,- są uczciwe,- są ciepłe i przyjaźnie nastawione do innych,- potrafią pomóc osobom starszym,- potrafią pomóc podczas odrabiania lekcji w zakresie szkoły podstawowej i gimnazjum, szkoły średniej,- mają różne pomysły na wspólne spędzanie wolnego czasu.

 PRZYJDŹ DO NAS: Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie, ul. K.E.N 1A, pok. nr 8 i wypełnij dostępną u nas ankietę. Ankieta dla kandydatów na wolontariusza dostępna także w załączniku.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech