Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
poniedziałek, 20 czerwiec 2016 23:24

Uroczyste zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Dnia 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2015/2016 Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Jerzego Kozarzewskiego w Nysie.

Uroczystość odbyła się w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie przy ul. Obrońców Tobruku.

Na uroczystość zostali zaproszeni znakomici goście. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. Wicestarosta Nyski Piotr Woźniak, władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, Dyrektor Muzeum Powiatowego w Nysie Edward Hałajko, przedstawiciele Instytucji Partnerskich UTW, wykładowcy i wolontariusze oraz słuchacze UTW w Nysie.

Uroczystość rozpoczęło uroczyste Gaudeamus oraz krótki koncert wykonany przez uczniów i nauczycieli PSM w Nysie pod kierownictwem Pana Krzysztofa Sali. Następnie głos zabrała Pani Prezes Michalina Danuta Podgórni, która podsumowała miniony rok akademicki.

Pani Prezes wręczyła podziękowania za współpracę i pracę na rzecz Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podziekowania zostały skierowane m.in. do Rektor Zofii Wilimowskiej, Starosty Nyskiego Czesława Biłobrana, Dyrektora Muzeum Powiatowego w Nysie Edwarda Hałajko, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących.  

Uroczystość uswietniły występy uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. W. Lutosławskiego w Nysie. 

Referat Promocji,

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech