Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
czwartek, 13 lipiec 2017 10:19

Piknik międzypokoleniowy w Dziennym Domu Pobytu

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Integracja międzypokoleniowa - to hasło przyświecało organizatorom pikniku "Lato wierszem pisane", który odbył się w Dziennym Domu Pobytu....

Seniorzy i dzieci ukazały lato poprzez wiersze, malunki, quizy i zabawy. Młodsi i starsi pokazali swój talent i kreatywne podejście do tematu, niejednokrotnie zaskakując oryginalnością i pomysłowością. Było dużo zabawy, ale nie zabrakło także edukacji. O szeroko rozumianym bezpieczeństwie opowiadały policjantki, których zarówno najmłodsi jak i nieco starsi słuchali z dużą uwagą.

image

Wydarzenie, które odbyło się 27 czerwca zostało zorganizowane przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji, Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzka w Opolu filia w Nysie, Ośrodek Pomocy Społecznej z funkcjonującą Świetlicą Środowiskową oraz Dzienny Dom Pobytu w Nysie.

image

Podczas spotkania panowała prawdziwie rodzinna atmosfera. Nie mogło także oczywiście zabraknąć czegoś pysznego do jedzenia.

Piknik międzypokoleniowy  ponownie udowodnił, że wspólna zabawa łączy pokolenia dostarczając dużo radości i satysfakcji.

image

 Informacja i zdjęcia: Dzienny Dom Pobytu w Nysie

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech