Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
piątek, 18 sierpień 2017 17:02

Kamienna rocznica zawarcia związku

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Miło nam poinformować, że w minioną sobotę 12.08.2017 r.  Państwo Kornelia i Czesław PANKOWIE obchodzili 70–tą KAMIENNĄ rocznicę zawarcia związku małżeńskiego....

Uroczystość była wyjątkowym wydarzeniem w życiu Jubilatów, ich rodziny i znajomych, a także wyjątkowym wydarzeniem dla przedstawicieli  Burmistrza Nysy, Piotra Bobaka z-cy Burmistrza i Joanny Dygas-Wandzel Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Nysie, którzy mieli zaszczyt uczestniczyć w tak rzadkiej uroczystości jak 70-ta rocznica pożycia małżeńskiego.

image

I taka właśnie miłość przez duże M

połączyła Was przed laty.

miłość na całe życie.

Na dobre i na złe…..

image

Państwo Kornelia i Czesław Pankowie mieszkają w Nysie od przeszło 47 lat - mają trzy córki, które  w tym szczególnym dniu podziękowały swoim rodzicom za trud wychowania, dom pełen miłości, za codzienne wsparcie, a na przyszłość życzyły jeszcze długich wspólnych lat życia, do życzeń przyłączyli się również:  rodzeństwo, wnukowie, rodzinna i znajomi obecni na obchodach jubileuszu pożycia małżeńskiego.

Burmistrz Piotr Bobak ze swej strony wyraził podziw i uznanie za wieloletni staż małżeński. Jubilatom życzył dużo zdrowia, aby jeszcze przez długie lata mogli być przykładem dobrego małżeństwa, trwałości  uczuć i niezmiennej od lat misji budowania fundamentów wspaniałej, silnej rodziny.

image

Całe spotkanie przebiegało w ciepłej rodzinnej atmosferze - to zasługa Jubilatów, którzy dbali o każdy szczegół tej uroczystości i o każdego gościa  z osobna.

Wspaniałym JUBILATOM - jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, aby nadchodzące lata pozwalały cieszyć się dobrym zdrowiem i przeżywać kolejne jubileusze.

Urząd Stanu Cywilnego w Nysie

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech