Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
niedziela, 03 grudzień 2017 22:55

Formatowanie tekstu

Napisał

Przykłady formatowania tekstu...

Termin - Często rodzina wielopokoleniowa pojawia się także w środowiskach ubogich, gdzie ze względu na brak finansów kolejni członkowie rodziny nie wyprowadzają się z domu. Rodzina wielopokoleniowa kojarzona jest z wiekiem XIX. Dziś rodziny takie są coraz rzadziej spotykane, a w jej miejsce zaczęła pojawiać się tzw. rodzina nuklearna, czyli rodzice i dzieci.

Przykład -  Często rodzina wielopokoleniowa pojawia się także w środowiskach ubogich, gdzie ze względu na brak finansów kolejni członkowie rodziny nie wyprowadzają się z domu. Rodzina wielopokoleniowa kojarzona jest z wiekiem XIX. Dziś rodziny takie są coraz rzadziej spotykane, a w jej miejsce zaczęła pojawiać się tzw. rodzina nuklearna, czyli rodzice i dzieci.

Kod -  Często rodzina wielopokoleniowa pojawia się także w środowiskach ubogich, gdzie ze względu na brak finansów kolejni członkowie rodziny nie wyprowadzają się z domu. Rodzina wielopokoleniowa kojarzona jest z wiekiem XIX. Dziś rodziny takie są coraz rzadziej spotykane, a w jej miejsce zaczęła pojawiać się tzw. rodzina nuklearna, czyli rodzice i dzieci.

Cytat - Często rodzina wielopokoleniowa pojawia się także w środowiskach ubogich, gdzie ze względu na brak finansów kolejni członkowie rodziny nie wyprowadzają się z domu. Rodzina wielopokoleniowa kojarzona jest z wiekiem XIX. Dziś rodziny takie są coraz rzadziej spotykane, a w jej miejsce zaczęła pojawiać się tzw. rodzina nuklearna, czyli rodzice i dzieci.

Boxed -  Często rodzina wielopokoleniowa pojawia się także w środowiskach ubogich, gdzie ze względu na brak finansów kolejni członkowie rodziny nie wyprowadzają się z domu. Rodzina wielopokoleniowa kojarzona jest z wiekiem XIX. Dziś rodziny takie są coraz rzadziej spotykane, a w jej miejsce zaczęła pojawiać się tzw. rodzina nuklearna, czyli rodzice i dzieci.

 

Img intro - Często rodzina wielopokoleniowa pojawia się także w środowiskach ubogich, gdzie ze względu na brak finansów kolejni członkowie rodziny nie wyprowadzają się z domu. Rodzina wielopokoleniowa kojarzona jest z wiekiem XIX. Dziś rodziny takie są coraz rzadziej spotykane, a w jej miejsce zaczęła pojawiać się tzw. rodzina nuklearna, czyli rodzice i dzieci.

S5 video conteiner - Często rodzina wielopokoleniowa pojawia się także w środowiskach ubogich, gdzie ze względu na brak finansów kolejni członkowie rodziny nie wyprowadzają się z domu. Rodzina wielopokoleniowa kojarzona jest z wiekiem XIX. Dziś rodziny takie są coraz rzadziej spotykane, a w jej miejsce zaczęła pojawiać się tzw. rodzina nuklearna, czyli rodzice i dzieci.

Code - Często rodzina wielopokoleniowa pojawia się także w środowiskach ubogich, gdzie ze względu na brak finansów kolejni członkowie rodziny nie wyprowadzają się z domu. Rodzina wielopokoleniowa kojarzona jest z wiekiem XIX. Dziś rodziny takie są coraz rzadziej spotykane, a w jej miejsce zaczęła pojawiać się tzw. rodzina nuklearna, czyli rodzice i dzieci.

 

 

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech