Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
wtorek, 17 październik 2017 15:16

Spotkanie z okazji Dnia Seniora w OPS

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

14 października 2017 roku w Ośrodku Pomocy Społecznej w Nysie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora zorganizowane przez Dział Usług Opiekuńczych....

Wieloletnią tradycją jest, że dla seniorów korzystających z usług opiekuńczych oraz dla osób korzystających ze specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, Ośrodek Pomocy Społecznej organizuje spotkanie z okazji Dnia Seniora, Międzynarodowego Dnia Osób Starszych oraz Dnia Osób Niepełnosprawnych.

image

Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem przybyłych gości. Następnie zaproszono do poczęstunku i wysłuchania prelekcji ,,Nysa 1945 r’’ przygotowanej przez Macieja Krzysika. Kolejnym punktem spotkania był występ artystyczny utalentowanej wokalistki Miriam Szlempo i gitarzysty Piotra Skrzypulca. W ich repertuarze znalazły sie m.in. piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów i Agnieszki Osieckiej. Ostatnim punktem spotkania była wspólna zabawa taneczna. W rolę wodzireja wcielił się Janusz Toczek.

image

To był bardzo udany dzień w nyskim OPS-ie. Spotkanie przebiegało w radosnej, rodzinnej atmosferze, a wszystko dopełniła wspaniała aura za oknem, która sprzyjała dobremu nastrojowi i wspaniałej zabawie.

Informacja: Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech