Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
wtorek, 09 styczeń 2018 22:34

Złota jesień - ankieta

Napisał

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym wdrażania działań wpisujących się w pakiet „Złota jesień” Programu Specjalnej Strefy Demograficznej w województwie opolskim....

Programu Specjalnej Strefy Demograficznej w województwie opolskim do 2020 roku. Badanie jest prowadzone przez zespół badaczy ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 

Badanie dotyczy działań podejmowanych przez gminy i przedsiębiorstwa, zarówno indywidualnie jak i w partnerstwach, na rzecz poprawy jakości i dostępności usług dla seniorów, wspierania ich aktywności oraz podnoszenia kompetencji społecznych.

Zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety, która pozwoli pogłębić wiedzę o naszym regionie.

Ankieta jest dostępna pod linkiem  https://jst50plus.webankieta.pl/  

Prosimy o jej wypełnienie do dnia 12 stycznia 2018 r. 

Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych

Urzęd Marszałkowski Województwa Opolskiego


Tak było w 2014r.

Co z dzisiejszymi seniorami? Czyli o Specjalnej Strefie Demograficznej - programie, który oprócz zwiększenia dzietności na również poprawić wizerunek i bytowanie osób starszych. Pakiet nr 4 - Złota jesień to propozycja skierowana do osób starszych które już zamieszkują Opolszczyznę, albo chciałyby się tam przenieść.

">

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech