Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
piątek, 02 marzec 2018 20:33

Zajęcia komputerowe dla seniorów w DDP

Napisał

W Dziennym Domu Pobytu rozpoczęło się szkolenie komputerowe z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej....

Na  zajęcia uczęszczają seniorzy DDP jako grupa początkująca. Życie na emeryturze to czas, który każdy senior powinien w pełni wykorzystać, dlatego dobrym pomysłem jest rozwijanie umiejętności obsługi komputera.

image

Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu, uczestnicy mogą w miłej i spokojnej atmosferze uczyć się obsługi komputera od podstaw. Dla wielu z nich to pierwsze tego typu zajęcia w życiu. Aktywności może pozadrościć nie jeden młodzieniec.

Seniorzy pracują na laptopach pod okiem instruktora. Kto wie, może niedługo rozpocznie się wymiana korespondecji elektronicznej pomiędzy naszymi podopiecznymi, a zaprzyjaźnioną młodzieżą, choćby uczęszczająca na zajęcia w Ośrodku Pomocy Społecznej w Nysie. 

Dzienny Dom Pobytu w Nysie

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech