Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
piątek, 18 maj 2018 23:02

Rusza program Nyska Karta Seniora

Napisał

16 maja w ramach uroczystej sesji Rady Seniorów podpisano porozumienie w sprawie wprowadzenia Nyskiej Karty Seniora. Dzięki niej nyscy seniorzy będą mogli liczyć na zniżki korzystając z usług firm czy instytucji. Zapraszamy przedsiębiorców do współpracy!...

Podczas obchodów Dni Seniora w Nysie w dniu 17.05.2018 r. w Nyskim Domu Kultury uruchomiono zostało stanowisko do wydawania wniosków o wydanie Nyskiej Karty Seniora.

Formularze zgłoszeniowe dla uczestników programu „Ogólnopolska Karta Seniora – edycja lokalna” dostępne są w Dziennym Domu Pobytu w Nysie, ul. Bohaterów Warszawy 28.

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Nysie z Wydziału Rozwoju Polityki Społecznej oraz pracownicy Dziennego Domu Pobytu w Nysie pomogą w wypełnieniu wniosków.

O szczegółach dotyczących Karty Seniora mówi Łukasz Salwarowski, Prezes stowarzyszenia MANKO, redaktor naczelny magazynu "Głos Seniora".

">

Każdy senior, który skończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną kartę seniora. Wystarczy, że przystąpi do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, wypełniając formularz zgłoszeniowy. W Nysie w wydawaniu karty pośredniczy Fundacja Nasza Nysa we współpracy z Dziennym Domem Pobytu...
karta seniora gmina nysa m
Masz 60 lat i więcej? Chcesz dołączyć do grona 35 tysięcy seniorów z Polski, którzy korzystają ze zniżek w ponad 320 firmach i instytucjach w całym kraju? Dołącz do programu Ogólnopolska Karta Seniora wydanej przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora. 

Serdecznie zapraszamy nyskich seniorów do pobierania i wypełniania formularzy.

Ogólnopolska Karta Seniora >>

Wydział Rozwoju Polityki Społecznej

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech