Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
niedziela, 07 październik 2018 21:31

Inauguracja roku akademickiego 2018/19 UTW w Nysie

Napisał

Atrakcyjne zajęcia i nowe wyzwania. Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nysie rozpoczęli nowy rok akademicki. W środę, 3 października, w Auli PWSZ w Nysie odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku....

W środę, 3 października, w Auli PWSZ w Nysie odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Jerzego Kozarzewskiego w Nysie.

W wydarzeniu uczestniczył starosta nyski Czesław Biłobran, członek Zarządu Powiatu Nyskiego Alina Baran oraz przewodniczący Rady Powiatu Mirosław Aranowicz.

Uroczystości uświetnił występ słuchaczy Prywatnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej. Słuchacze oraz zgromadzeni goście mieli również okazję wysłuchać wykładu inauguracyjnego pt. "Kobiety w życiu politycznym Górnego Śląska w latach międzywojennych" dra hab. Janusza Fałowskiego.

Podczas uroczystości seniorom został przedstawiony bogaty program, który będzie realizowany przez Uniwersytet Trzeciego Wieku. Bycie studentem UTW jest nową jakością funkcjonowania na emeryturze, pozwalającą na godne starzenie się oraz podwyższenie jakości egzystencjalnej.

Authors: Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech