Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
poniedziałek, 19 listopad 2018 11:03

Dzień otwarty w Dziennym Domu Pobytu '2018

Napisał

20 listopada br. w Dziennym Domu Pobytu  im. Jerzego Kozarzewskiego w Nysie po raz kolejny odbył się „Dzień Otwarty". Dzień ten był wypełniony licznymi atrakcjami. Było uroczyście i wesoło...

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, m.in. Naczelnik Wydziału Rozwoju  Polityki Społecznej Zofia Kajling-Rudzka, Dyrektor OPS w Nysie Kamila Ferdyn, z-ca Dyrektora OPS Marta Czuczman i Przewodniczący Rady Seniorów Ryszard Rogowski. Jak zawsze dopisali  SENIORZY. Całą imprezę poprowadził senior Sylwester Witkowski.

Kierownik Dziennego Domu Pobytu Joanna Wiech złożyła wszystkim życzenia i zachęciła do korzystania z szerokiego wachlarza zajęć oferowanych przez naszą placówkę. Seniorzy, którzy w sposób szczególny pracują społecznie na rzecz  placówki otrzymali podziękowania.

W tym szczególnym dniu ogłoszono również wyniki konkursu „SENIOR ROKU 2018”, którym został pan Henryk Merkel.

 2018 11 20 senior roku heniu m

Dzień ten był wypełniony licznymi atrakcjami. Goście mogli obejrzeć m.in. pokaz mody pt. „Stylowy Senior”, rozbawić się przy skeczach kabaretu „Trio” oraz „Uszczypliwe Wesołki”. Atrakcją wydarzenia był występ Adama Tomaszewskiego w balladach Leonarda Cohena.

DzieD Otwarty w DDP - Aktualno[ci

Dzienny Dom Pobytu to placówka, której działania mają na celu zaspakajanie potrzeb starszych mieszkańców naszego miasta. Seniorzy mogą aktywnie spędzić  czas uczestnicząc w różnorodnych zajęciach, proponowanych przez placówkę.

Za oknem szaro, szybko zapada zmrok, wieczory są coraz dłuższe. Jak spędzić ten czas aktywnie, nie zapadając w zimowy sen? Wystarczy przyjść do Dziennego Domu Pobytu..

Informacja DDP w Nysie


Placówka  spełnia zadania polityki społecznej, której głównym celem jest tworzenie odpowiednich warunków sprzyjających godnej i aktywnej starości, poprzez m.in. optymalne zaspokojenie potrzeb ludzi w podeszłym wieku, zapobieganie wykluczeniu społecznemu, zapewnienie odpowiedniej pozycji w społeczeństwie oraz kształtowanie pozytywnego obrazu starości w świadomości społecznej.

Dzienny Dom Pobytu dba także o sprawność fizyczną seniorów. Prowadzona jest gimnastyka, nordic-walking, zajęcia taneczne i wycieczki.       

        Informacja - Dzienny Dom Pobytu w Nysie

 

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech