Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
sobota, 22 grudzień 2018 10:39

I Kongres Pacjentów Kardiologicznych i Dzień Zdrowia Seniora w Krakowie

Napisał

W piątek, 7 grudnia ponad 1400 pacjentów kardiologicznych i seniorów wzięło udział w największym polskim wydarzeniu przeznaczonym dla osób cierpiących na choroby sercowo-naczyniowe. W wydarzeniu wzięła udział 60-osobowa grupa nyskich seniorów...

Wyjazd był organizowany przez Jerzego Robińskiego, prezesa Koła Miejsko-Powiatowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, członka Rady Seniorów. Z Nysy wyjechała 60-osobowa grupa seniorów na I Kongres Pacjentów Kardiologicznych w Krakowie. Wśród nich była 10-osobowa delegacja Rady Seniorów.

2018 12 7 krakow kongres pacjentow 3

2018 12 7 krakow kongres pacjentow 4

Kongres odbył się w Centrum Kongresowe ICE w Krakowie, z pięknym widokiem na Wawel. Program podzielono na wzajemnie uzupełniające się części:

  • systemową,
  • edukacyjną
  • i lifestylową.

Wszystko po to, aby udział w I Kongresie Pacjentów Kardiologicznych i Dniu Zdrowia Seniora oznaczał rozwój i wzrost świadomości w wielu kierunkach – w zakresie chorób sercowo-naczyniowych, budowy systemu ochrony zdrowia, ale także stylu czy filozofii i radości życia.

2018 12 7 krakow kongres pacjentow 2

fotografie: Elżbieta Czepil

2018 12 7 krakow kongres pacjentow 1

 

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech