Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
czwartek, 27 luty 2020 21:53

Projekt "Kształcenie ustawiczne seniorów" na PWSZ

Napisał

Projekt pn. "Kształcenie ustawiczne seniorów" realizowany przez wykładowców m. in. z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. W ramach programu odbywają się bardzo ciekawe wykłady z różnych dziedzin wokresie od 12 lutego do 8 kwietnia...

seniorzy radosni 1 Celem głównym projektu jest podniesienie kompetencji seniorów uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym, poprzez opracowanie programów kształcenia oraz realizację działań dydaktycznych wspólnie z Uniwersytetami Trzeciego Wieku. Różnorodność i DDP zajęć dydaktycznych, w tym warsztatów, szkoleń czy innych form pozwoli uczestnikom projektu skupionym w wielu społecznościach lokalnych zwiększyć aktywność społeczną i zawodową, poszerzyć wiedzę ogólną i specjalistyczną oraz rozwijać swoje zainteresowania.
Uczestnicy projektu zdobędą kompetencje zarówno społeczne, jak i zawodowe, w tym interpersonalne, organizacyjne, poznawcze i komunikacyjne.

W ramach projektu zaplanowano działania dydaktyczne, w tym warsztaty, szkolenia czy inne formy w następujących obszarach tematycznych:

  • komunikacja społeczna,
  • ratownictwo medyczne,
  • pielęgniarstwo,
  • psychofizyczne kształtowanie człowieka,
  • zarządzanie

Kształcenie ustawiczne seniorów w Nysie - harmonogram

Loading...

  (obraz można powiększyć, nawet na cały ekran - prawy górny róg)

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech