Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
sobota, 13 luty 2021 11:03

Seniorzy witają jesień

Napisał

Pierwsze, po dłuższej przerwie (spowodowanej przymusową kwarantanną) posiedzenie Forum Seniorów Samorządu Województwa Opolskiego miało miejsce 24 września…

Frekwencja dopisała i wyniosła aż 90 %, znużeni dłuższą izolacją członkowie Forum Seniorów, garnęli się do działania. Korzystając z pięknej słonecznej pogody i uroków złotej polskiej jesieni, seniorzy, z głowami pełnymi pomysłów na ciekawe i nowe inicjatywy, spotkali się w Regionalnym Centrum Rozwoju Edukacji Zaczarowany Świat. Nysę reprezentowali: Krystyna Duda, Danuta Łabędzka i Ryszard Rogowski (nasi reprezentanci w Forum Seniorów Samorządu Województwa Opolskiego).

Na posiedzenie zaproszone zostały Panie z Centrum Informacji i Planowania Kariery Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu: Ewelina Urbańczyk oraz Magdalena Roik – Nazimek, które opowiedziały o ruszającym właśnie projekcie „Smart Senior”. W ramach tego projektu senior może nabyć nowych praktycznych kompetencji i umiejętności.

Był też czas na relaks i śmiech, którego nigdy za dużo. Pani Lucyna Białek z Fundacja "Dr Clown" Region Opolszczyzna, uczyła jak uwalniać energię i jak korzystać z dobrodziejstw śmiechu.

2020 forum opole 1

2020 forum opole 2

2020 forum opole 3

Fototografie z Facebooka Forum Seniorów Samorządu Województwa Opolskiego

Ryszard Rogowski

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech