Bezpieczny Szpital Przyszłości 2016

Ranking Bezpieczny Szpital Przyszłości organizowany jest po raz 13, według jednolitej metodologii i prowadzony przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia....

Przez te lata ranking publikowany jest przez „Rzeczpospolitą” Do rankingu wchodzi 100 najlepszych szpitali w Polsce, które uzyskają najwięcej punktów w ankiecie zawierającej pytania o infrastrukturę szpitala, stan budynków, funkcjonowanie ekonomiczne szpitala oraz sposób sprawowania opieki. To kolejna ocena Szpitali Publicznych, Niepublicznych, Wielospecjalistycznych, Onkologicznych oraz Szpitali Klinicznych.

image         image

ZOZ w Nysie od 13 lat jest w pierwszej setce rankingu Rzeczpospolitej, zawsze wykazywany był jako najlepszy Szpital Powiatowy w Województwie Opolskim.

W rankingu „Bezpieczny Szpital Przyszłości 2016”, najwyżej sklasyfikowano Wojewódzkie Centrum Medycznym w Opolu, Szpital Wojewódzki przy ul. Kośnego oraz Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie. Oceniano m.in. jakość świadczonych usług, posiadane certyfikaty, zarządzanie jednostką, a także satysfakcję pacjentów i ilość skarg w danym roku.

Authors: Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Aktualności

© 2005-2024 Nasza Nysa. Designed By JoomShaper