Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Cyfrowe perypetie Andrzeja Grabowskiego
czwartek, 17 grudzień 2015 16:40

Cyfrowe perypetie Andrzeja Grabowskiego

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Dla miłośników serialu Latarnicy.pl oraz talentu Andrzeja Grabowskiego mamy niezwykłą niespodziankę – nadzwyczajną produkcję filmową z udziałem tego wyjątkowego aktora, stworzoną specjalnie dla programu Polska Cyfrowa Równych Szans!...

Film „Cyfrowe perypetie Andrzeja Grabowskiego” to humorystyczny zbiór scenek z życia mężczyzny po 50 roku życia, oswajającego się z nowoczesnymi technologiami i Internetem. W kilku zabawnych etiudach bohater prezentuje najpotrzebniejsze i najbardziej popularne narzędzia, ułatwiające życie seniorom.

">

„Cyfrowe perypetie” udostępniamy wszystkim Latarnikom – mamy nadzieję, że postać stworzona przez Andrzeja Grabowskiego będzie skutecznie przekonywać osoby dorosłe do wkroczenia w świat cyfrowych technologii i stanie się stałym gościem latarniczych spotkań.

Film został także podzielony na dziewięć scenek tematycznych, które mogą być świetnym otwarciem zajęć – każda dotyczy specyficznej kompetencji cyfrowej. Bohater Andrzeja Grabowskiego pokazuje m.in. dlaczego warto korzystać ze skype’a, jak łatwo poradzić sobie z domowymi usterkami i gdzie w Internecie szukać rozrywki i przyjemności.

Pełnej wersji filmu oraz krótkich scenek szukajcie w Bazie wiedzy oraz na kanale YouTube Miasta w Internecie!

Informacja: www.latarnicy.pl 

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech