Cyfrowe perypetie Andrzeja Grabowskiego

Dla miłośników serialu Latarnicy.pl oraz talentu Andrzeja Grabowskiego mamy niezwykłą niespodziankę – nadzwyczajną produkcję filmową z udziałem tego wyjątkowego aktora, stworzoną specjalnie dla programu Polska Cyfrowa Równych Szans!...

Film „Cyfrowe perypetie Andrzeja Grabowskiego” to humorystyczny zbiór scenek z życia mężczyzny po 50 roku życia, oswajającego się z nowoczesnymi technologiami i Internetem. W kilku zabawnych etiudach bohater prezentuje najpotrzebniejsze i najbardziej popularne narzędzia, ułatwiające życie seniorom.

https://youtu.be/CNAWCQa8kvM

„Cyfrowe perypetie” udostępniamy wszystkim Latarnikom – mamy nadzieję, że postać stworzona przez Andrzeja Grabowskiego będzie skutecznie przekonywać osoby dorosłe do wkroczenia w świat cyfrowych technologii i stanie się stałym gościem latarniczych spotkań.

Film został także podzielony na dziewięć scenek tematycznych, które mogą być świetnym otwarciem zajęć – każda dotyczy specyficznej kompetencji cyfrowej. Bohater Andrzeja Grabowskiego pokazuje m.in. dlaczego warto korzystać ze skype’a, jak łatwo poradzić sobie z domowymi usterkami i gdzie w Internecie szukać rozrywki i przyjemności.

Pełnej wersji filmu oraz krótkich scenek szukajcie w Bazie wiedzy oraz na kanale YouTube Miasta w Internecie!

Informacja: www.latarnicy.pl 

© 2005-2024 Nasza Nysa. Designed By JoomShaper