Serial "Zaradni w sieci" - odcinki 2-4

Obejrzyjmy odcinki 2 - 4 serialu edukacyjnego "Latarnicy.pl – Zaradni w sieci", wyprodukowanego w ramach projektu POLSKA CYFROWA RÓWNYCH SZANS. Serial był emitowany w 1. programie TVP...
Złożony z 10 odcinków serial ma spory walor edukacyjny – w przystępny sposób prezentuje nieznane dla osób 50+ i seniorów narzędzia i rozwiązania, usługi, terminy i pojęcia związane z technologiami cyfrowymi, które coraz częściej spotykamy w swoim otoczeniu. Przełamuje strach przed Internetem i prostuje mylne o nim wyobrażenia. Pokazuje jakie nowe możliwości i szanse oferuje przed nami sieć. 
 

Dlaczego warto zrobić pierwsze kroki w internecie? Jakie korzyści może zapewnić osobom z grupy wiekowej 50+ poznanie usług i narzędzi cyfrowych? Jakie codzienne potrzeby seniorów zaspakajają portale i różnorodne zasoby internetowe?

 

O tym wszyscy zainteresowani dowiedzieć się mogą oglądając nowy serial edukacyjny „Latarnicy.pl – Zaradni w sieci”, wyprodukowany na zlecenie Stowarzyszenia „Miasta w Internecie” w ramach projektu Polska Cyfrowa Równych Szans.

 
O serialu można poczytać na Facebooku >>
 
10 milionów Polaków po pięćdziesiątce nie korzysta z treści i usług internetu. Fot. Mat. prasowe
Z portalu www.latarnicy.pl .
Latarnicy.pl w TVP1 (odcinek 2)

https://youtu.be/FwHq2CIHIPg 

Latarnicy.pl w TVP1 (odcinek 3)

https://youtu.be/FDPSEmah9_M 

Latarnicy.pl w TVP1 (odcinek 4)

 
 
 
 

 

Aktualności

© 2005-2024 Nasza Nysa. Designed By JoomShaper